כיצד להמיר וידאו מ- YouTube?

  • שלב 1: עבור Youtube.com. חיפוש ולהעתיק את הקישור של וידאו שאתה רוצה להמיר
  • שלב 2: הדבק את כתובת האתר שהועתקה תיבת להמיר
  • שלב 3: בחר וידאו בפורמט / אודיו ברצונך להוריד ולחץ על כפתור "המר".
  • שלב 4: שמור את הווידאו / אודיו הניידים / המחשב הנייד שלך וליהנות ממנו.

מאפיינים מיוחדים

• חינם, ללא הגבלה, מהיר המתגייר

• מר, Cut, metadata הוספה, כיסוי כנס אמנות

• שמור את הקבצים שלך ישירות ב- Cloud

• לא נדרש רישום

• תמיכה בכל המכשירים ובכל הפורמטים


yt2mp3converter.com - Best באינטרנט Youtube Converter

אני באמת להתאהב להקשיב למוסיקה, ספרי שמע, וידאו חינוך על Youtube. אז אני רוצה להציל audios youtube אלה כמו קבצי MP3 להקשיב מחובר מאוחר בעבודה, בעוד אני מבשל או נסיעה. אבל אני תוהה איך אני יכול להקשיב השירים שלי בלי וידאו?

עם על טכנולוגיה כלשהי ידיעתי, אני מוצא דרך ליצור כלי להמיר vides YouTube ל- MP3. והיום, אני רוצה לשתף הכלי הזה לכול. אני אציין את הכלי הזה Yt2mp3converter, ממיר Mp3 חופשי ל- YouTube. זה נועד לעזור לך להוריד קטעי וידאו Youtube בפורמט MP3 באיכות גבוהה. תמכנו וידאו YouTube המרת לכל פורמטים כגון: MP4, M4V, 3GP, WKV, MP3, WebM, וכו 'אצלנו, תוכלו ליהנות בקלות לאלפי חינם של סרטוני Youtube בפורמט אודיו.


שאלות נפוצות

אל תדאגו, מבט על השם שלנו.yt2mp3converter.com - Youtube Converter להתמקד וידאו YouTube ההמרה. לצד זה, אנו תומכים גם להמיר קטעי וידאו מ- Dailymotion, פייסבוק, טוויטר ו- ואתרי וידאו פופולריים אחרים בתוך שניות. הכלי שלנו הוא גם תואם עם יותר מ 10 אתרי וידאו באינטרנט.! כל שעליך לעשות הוא להדביק את כתובת האתר של הסרטונים המועדפים שלך לתוך רצועות באיכות גבוהה ממיר ולהוריד מוסיקה שלנו הנשלחת ישירות למחשב הנייד / הנייד.

זה תלוי את מערכת ההפעלה והדפדפן אתה משתמש, אבל בדרך כלל כל הסרטונים נשמרים תחת "Downloads" תיקייה ב- Windows ו- Mac. ניתן גם ללחוץ CTRL + J בדפדפן שלך כדי להציג את היסטוריית ההורדות. על הנייד שלך, אתה יכול למצוא אותם על נגן המוזיקה.
כן אנחנו כן. תוסף זה הוא סימנייה. הסימניה היא תוכנה קטנה מאוחסן בתוך סימנייה בדפדפן, עבודה עם כל הדפדפנים: Chorme, פיירפוקס, ספארי, אופרה, וכו 'אתה יכול להמיר וידאו האהובים עליכם בלחיצת כפתור אחת בלבד על ידי ביקור: https://yt2mp3converter.com/#Plugin
עבור השאלה הראשונה, התשובה היא כן. מתוך הכלי הוא 100% חינם ותמיד להיות חופשי. אודות השאלה השנייה, זו שאלה שאנחנו נשאלים הרבה ואחד אשר צף ברחבי האינטרנט מדי. התשובה הקצרה היא כן. אנחנו מקבלים את השמע ישירות מ- YouTube, כך Youtube Converter הוא כלי מאוד בטוח, אין וירוסים, תוכנות זדוניות לא להמיר וידאו YouTube באינטרנט ולשמור אותם לפורום.
yt2mp3converter.com אין לאחסן קטעי וידאו / קבצי שמע כמו גם אנו לא שומרים עותקים של הורדת אותן. כל קטעי וידאו / קבצי שמע מתארחים בשרתים של YouTube. כמו כן, אנו לא לעקוב אחר היסטוריות הורדה של המשתמשים שלנו, ובכך באמצעות Youtube Converter שלנו אנונימי לחלוטין.
yt2mp3converter.com לתמוך המרת קטעי וידאו מ- YouTube בפורמטים רבים, כך שאין לך הרבה ברירות כדי להתאים מכשירים לצרכים שלך. אם אתה לא יודע מה הקובץ בפורמט שאתם צריכים, אנחנו ממליצים בחום על פורמט MP4 עבור וידאו בפורמט Mp3 עבור קובץ אודיו. הם הפורמט הפופולרי ביותר בעולם, דחוס מאוד מבלי לאבד את האיכות ופועל בכל מכשיר. MP3 הוא פורמט אודיו בשימוש ביותר במיוחד עבור כל הזמנים ואפשרויות. היתרון בכך mp3 ניתן להשתמש עם כל המכשירים ללא בעיות. כך גם עם פורמט MP4 עבור וידאו.
"ממיר Mp3 ל- Youtube" שלנו אין שום גבולות, לשעה, יום או לאחרים. אתה יכול להמיר קטעי וידאו yt ככל שתרצה.
כן! הממיר שלנו בצורה מושלמת עובד היטב בטלפונים ניידים (Android / iOS). כל מה שצריך הוא להעתיק את כתובת האתר וידאו youtube וללכת K-המר. אנו עושים את השאר.
עדיין לא! תכונה זו תעודכן בעתיד הקרוב.

הרחבות דפדפן

תוסף זה הוא סימנייה. סימנייה היא תוכנה קטנה מאוחסנת בתוך סימנייה בדפדפן, וזה בדרך כלל זה מבוצע על ידי לחיצה על כפתור הסימניות של הדפדפן / מועדפי כלים. אם אינך מכיר את הסימניות, עיין בתיעוד המתאים עבור Firefox & Chrome browsers.

כדי להתקין סימנייה, גרור קישור זה טקסט הסימניות של הדפדפן שלך / מועדפי סרגל כלים:  Convert Video!

הסימניה נבדק בגרסאות האחרונות של Firefox ו- Chrome. זה עשוי לעבוד בדפדפנים אחרים גם כן. עם זאת, התוסף לא נבדק בכבדות בדפדפנים אחרים, ובכך לתמוך בדפדפנים אחרים עלול להיות מוגבל.

ייתכן שיהיה עליך להפעיל או "בטל הסתרה" הסימניות / מועדפים סרגל הכלים של הדפדפן שלך. חלק מהדפדפנים אין זה מופעל כברירת מחדל.

בנוסף, אם אתה מתקשה להפעיל את התוסף לעבודה, אז אתה יכול לנסות ליזום הפעלת דפדפן "פרטית" ראשון לפני השימוש בו. אנא ראה את המתאים Firefox & Chrome תיעוד לקבלת הוראות כיצד להשיג זאת.

כדי סימניית שימוש, נווט לדף וידאו / אודיו Youtube, לחץ על סימניית הסימניות של הדפדפן שלך / מועדפי כלים כדי להפעיל את התוסף, לבחור סוג קובץ, ולאחר מכן לחץ על "Go!" לַחְצָן. כרטיסייה חדשה תיפתח בדפדפן שלך שבו וידאו / אודיו יומרו באופן אוטומטי באתר שלנו!

Supported Portals YouTube, SoundCloud, Vimeo, Facebook,
and more !!
File Editor Cut files to any length, add metadata, and insert MP3 cover art.
Cloud Support Save your files directly to the Dropbox or OneDrive Cloud.
Mobile Support Support for iOS, Windows Phone and Android devices.