Kaip konvertuoti video iš youtube?

  • 1 žingsnis: Eiti į Youtube.com. Ieškoti ir kopijuoti vaizdo ryšį, kurį norite konvertuoti
  • 2 veiksmas: įklijuokite nukopijuotą URL į konvertuoti laukelyje
  • 3 žingsnis: Pasirinkite formatas vaizdo / garso, kurį norite atsisiųsti, ir spustelėkite mygtuką "Keisti".
  • 4 žingsnis: Išsaugoti vaizdo / garso į savo mobilųjį telefoną / kompiuterį ir mėgautis.

Ypatumai

• Nemokamai, neribotą, didelės spartos konvertuoti

• Konvertuoti, supjaustyti, pridėti metaduomenys Įdėkite viršelį

• Išsaugokite savo failus tiesiai į debesis

• Nereikia registracija

• Palaikymo visus prietaisus ir visus formatus


yt2mp3converter.com - Best Online Youtube Keitiklis

Aš tikrai įsimylėti klausytis muzikos, garso įrašų rinkinį, švietimo vaizdo įrašus "YouTube". Tada aš noriu išsaugoti šiuos youtube Garsas kaip MP3 failus klausytis neprisijungęs vėliau darbe, o aš verdant ar keliaujant. Bet man įdomu, kaip aš galiu klausytis mano takelius be vaizdo?

Su mano tikru žinių apie technologijas, aš rasti būdą, kaip sukurti įrankis konvertuoti youtube Vides MP3. Ir šiandien, Noriu pasidalinti šį įrankį jums visiems. Aš pavadinti šį įrankį Yt2mp3converter, nemokama YouTube "MP3 Converter. Ji buvo sukurta siekiant padėti jums atsisiųsti Youtube vaizdo įrašai mp3 formatu su aukštos kokybės. Mes remia konvertuoti YouTube vaizdo įrašą į visų formatų, tokių kaip: MP4, M4V, 3GP, WKV, MP3, WebM, ir tt Su mumis Jūs galite lengvai mėgautis nemokamai tūkstančių Youtube video audio formatu.


Dažnai užduodami klausimai

Nesijaudinkite, pažvelgti mūsų vardu.yt2mp3converter.com - Youtube Converter sutelkti dėmesį konvertuoti YouTube vaizdo įrašą. Be to, mes taip pat palaiko konvertuoti vaizdo įrašus iš Dailymotion, "Facebook", "Twitter" ir ir kitų populiarių vaizdo svetainių sekundėmis. Mūsų įrankis taip pat yra suderinamas su daugiau nei 10 interneto vaizdo svetainėse.! Tiesiog įklijuokite savo mėgstamus vaizdo įrašus URL į mūsų muzika konverteris ir atsisiųsti aukštos kokybės takelius tiesiai pristatytų į jūsų mobilųjį / nešiojamas.

Tai priklauso nuo OS ir Jūsų naudojama naršyklė, bet paprastai visi filmai yra saugomi pagal "Downloads" aplanką Windows ir Mac. Taip pat galite paspausti CTRL + J naršyklėje, kad galėtumėte peržiūrėti savo atsisiuntimo istoriją. Savo mobiliajame, galite juos rasti muzikos grotuvas.
Taip. Šis kištukas yra žymelė. Žymele yra maža programa saugomi viduje naršyklės žymę, darbas su visomis naršyklėmis: Chorme, Firefox, Safari, Opera, ir tt Jūs galite konvertuoti savo mėgstamus vaizdo įrašus "YouTube" su tik vienu spragtelėjimu iki apsilankymo metu: https://yt2mp3converter.com/#Plugin
Dėl pirmojo klausimo, atsakymas yra "taip". Iš priemonė yra 100% nemokama ir visada bus nemokama. Apie antrąjį klausimą, tai klausimas mums užduodamus daug ir tas, kuris plūduriuoja visame internete taip pat. Trumpas atsakymas yra Taip. Mes gauname garsą tiesiai iš youtube, todėl "Youtube" Converter yra labai saugus priemonė, ne virusas, ne kenkėjiškų programų konvertuoti YouTube vaizdo internete ir išsaugoti juos neprisijungęs.
yt2mp3converter.com neišsaugo video / Garsas taip pat mes nelaikome kopijas atsisiųsti juos. Visi Vaizdo klipai / Garsai talpinami YouTube "serveriuose. Be to, mes neturime sekti parsisiųsti istorijų mūsų vartotojams, todėl naudojant mūsų youtube Keitiklis visiškai anonimiškas.
yt2mp3converter.com remti konvertuoti vaizdo įrašus iš "YouTube" į daugelį formatų, todėl jūs turite daug pasirinkimų, kad atitiktų jūsų prietaisus ir poreikius. Jei jūs nežinote, ką failo formatas jums reikia, mes labai rekomenduoju mp4 formatu vaizdo ir MP3 formatu už garso failą. Jie yra labiausiai populiarus formatas pasaulyje, labai suspausta neprarandant kokybės ir darbą bet kurio įrenginio. MP3 yra labiausiai naudojami garso formatas visais laikais ir galimybių. Jo privalumas yra tai, kad MP3 gali būti naudojamas su visų įrenginių be problemų. Tas pats su mp4 formatu video.
Mūsų "YouTube" MP3 Converter "neturi jokių ribų, už valandą, dieną ar kt. Galite konvertuoti YT video, kiek norite.
Taip! Mūsų keitiklis puikiai veikia gerai mobiliuosius telefonus (Android / iOS "). Viskas ko jums reikia nukopijuoti "YouTube" vaizdo URL ir eiti į K konvertuoti. Mes darome.
Dar! Ši funkcija bus atnaujintas artimiausiu metu.

Naršyklės papildinį

Šis kištukas yra žymelė. Žymele yra maža programa saugomi viduje naršyklės žymę, ir tai paprastai vykdomas paspaudę mygtuką į naršyklės žymių istoriją / mėgstamiausi įrankių juostoje. Jei esate susipažinę su Žymelių, skaitykite atitinkamą dokumentaciją Firefox & Chrome browsers.

Norėdami įdiegti žymelę, perkelkite šį tekstinę nuorodą į savo naršyklės žymes / pasirinkimą įrankių juostos:  Convert Video!

Bookmarklet buvo išbandytas naujausių versijų Firefox ir "Chrome". Ji gali dirbti kitose naršyklėse taip pat. Tai sakė, įskiepiai nebuvo labai išbandyta kitose naršyklėse, ir taip paremti kitose naršyklėse gali būti apribota.

Jums gali tekti įjungti arba "nebeslėpti" žymų / mėgstamiausi įrankių juostos jūsų naršyklėje. Kai kurios naršyklės neturi ji įjungta pagal nutylėjimą.

Be to, jei turite problemų gauti įskiepiai į darbą, tada galite pabandyti inicijuoti "Privatus" naršyklės seansą pirmą kartą prieš naudojant jį. Žiūrėkite atitinkamą Firefox & Chrome dokumentacijoje, kaip tai pasiekti.

Naudoti žymele pereiti į Youtube vaizdo / garso puslapyje spustelėkite naršyklės žymių valdiklį / mėgstamiausi įrankių juostoje pradėti įskiepiai, pasirinkti failo tipą, tada paspauskite "Go!" mygtuką. Naujas skirtukas atvers savo naršyklėje, kuriose vaizdo / garso bus automatiškai konvertuojamas į mūsų svetainę!

Supported Portals YouTube, SoundCloud, Vimeo, Facebook,
and more !!
File Editor Cut files to any length, add metadata, and insert MP3 cover art.
Cloud Support Save your files directly to the Dropbox or OneDrive Cloud.
Mobile Support Support for iOS, Windows Phone and Android devices.