Jak konwertować wideo z YouTube?

  • Krok 1: Przejdź do Youtube.com. Wyszukiwanie i skopiuj link do filmu, który chcesz przekonwertować
  • Krok 2: Wklej skopiowany adres URL w oknie konwersji
  • Krok 3: Wybierz format wideo / audio, które chcesz pobrać i kliknij przycisk „Convert”.
  • Krok 4: Zapisz wideo / audio do Mobile / Laptop i cieszyć się nim.

Cechy szczególne

• Wolny, nieograniczony, szybkie łącze nawrócony

• Konwersja, Cut, dodawać metadane, Insert okładki

• Zapisz pliki bezpośrednio do Cloud

• Nie wymaga rejestracji

• Obsługa wszystkich urządzeń i wszystkich formatów


yt2mp3converter.com - Best Online Youtube Converter

I naprawdę zakochać się słuchać muzyki, książki audio, filmy edukacyjne na YouTube. Następnie chcę zapisać te youtube audio, takich jak pliki mp3 do słuchania nieaktywny później w pracy, a ja gotowania lub podróży. Ale zastanawiam się jak mogę słuchać moich utworów bez wideo?

Z moją pewną wiedzę na temat technologii, znajdę sposób, aby stworzyć narzędzie do konwersji na mp3 youtube coraz konkretniejsze. A dzisiaj, chcę podzielić się z tego narzędzia do was wszystkich. będę nazwa tego narzędzia Yt2mp3converter, darmowa Youtube to MP3 Converter. Został on zaprojektowany, aby pomóc Ci pobierać filmy z YouTube w formacie MP3 o wysokiej jakości. Wspieraliśmy konwertować YouTube wideo do wszystkich formatów, takich jak: MP4, M4V, 3GP, WKV, MP3, WebM itp z nami, można łatwo korzystać z bezpłatnych tysięcy filmów YouTube w formacie audio.


Często Zadawane Pytania

Nie martw się, zapoznania się z naszą nazwą.yt2mp3converter.com - Youtube Converter skupić się na konwertować YouTube wideo. Poza tym, mamy również wsparcie konwertować filmy z Dailymotion, Facebook, Twitter i innych popularnych witryn i wideo w sekundach. Nasze narzędzie jest również kompatybilny z ponad 10 witryn internetowych wideo.! Wystarczy wkleić adres URL z ulubionych filmów w naszych konwerter muzyki i pobieranie wysokiej jakości ścieżek dostarczane prosto do swojego telefonu / laptopa.

To zależy od systemu operacyjnego i przeglądarki, której używasz, ale zwykle wszystkie filmy są zapisywane w "Downloads" folderu na Windows i Mac. Można także nacisnąć CTRL + J w przeglądarce, aby wyświetlić historię pobierania. W telefonie komórkowym, można je znaleźć na odtwarzacz muzyki.
Tak. Wtyczka ta jest bookmarklet. Bookmarklet to malutki program przechowywany wewnątrz zakładki przeglądarki, praca ze wszystkimi przeglądarkami: Chorme, Firefox, Safari, Opera, itp można konwertować swoje ulubione filmy z YouTube za pomocą jednego kliknięcia przez wizycie: https://yt2mp3converter.com/#Plugin
Na pierwsze pytanie odpowiedź brzmi: tak. Out narzędzia jest 100% darmowy i zawsze być wolny. O drugie pytanie, to jest pytanie, które zadawane dużo i jeden, który unosi się w całym Internecie też. Krótka odpowiedź brzmi: tak. Otrzymujemy audio bezpośrednio z youtube, więc Youtube Converter jest bardzo bezpieczne narzędzie, nie ma wirusów, malware nie konwertować YouTube wideo online i zapisać je w trybie offline.
yt2mp3converter.com nie przechowywać video / audio, jak również nie przechowywać kopie pobranych im. Wszystkie filmy / audio są przechowywane na serwerach YouTube. Również nie śledzić pobierania historie naszych użytkowników, dzięki czemu korzystanie z naszych Youtube Converter całkowicie anonimowe.
yt2mp3converter.com wsparcie konwersji filmów z YouTube do wielu formatów, więc masz wiele opcji do własnych urządzeń i potrzeb. Jeśli nie wiesz, co trzeba format pliku, zalecamy format mp4 wideo i formatu MP3 do pliku audio. Są one najbardziej popularnym formatem na świecie, bardzo skompresowane bez utraty jakości i działać na każdym urządzeniu. MP3 jest najbardziej stosowany format audio dla wszystkich czasów i opcji. Jego zaletą jest to, że mp3 może być stosowany ze wszystkimi urządzeniami bez problemów. To samo w formacie mp4 dla wideo.
Nasz „YouTube to MP3 Converter” nie ma żadnych ograniczeń, na godzinę, dzień lub innych. Można konwertować pliki wideo YT jak chcesz.
Tak! Nasz konwerter doskonale sprawdza się w telefonach komórkowych (Android / iOS). Wszystko czego potrzebujesz to skopiować URL YouTube wideo i przejdź do K-przeliczyć. zrobimy resztę.
Jeszcze nie! Funkcja ta będzie aktualizowana w najbliższej przyszłości.

Browser Add-on

Wtyczka ta jest bookmarklet. Bookmarklet to malutki program przechowywany wewnątrz zakładki przeglądarki, a to zwykle wykonywane przez kliknięcie przycisku w twojej zakładek / ulubionych Toolbar. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z skryptozakładki, zapoznaj się z odpowiednią dokumentacją dla Firefox & Chrome browsers.

Aby zainstalować bookmarkletu, przeciągnij ten link tekstowy do przeglądarki zakładek / ulubionych Toolbar:  Convert Video!

Bookmarklet został przetestowany w najnowszych wersjach przeglądarek Firefox i Chrome. Może pracować w innych przeglądarkach, jak również. Powiedział, że wtyczka nie została mocno przetestowany w innych przeglądarkach, a tym samym wspierać w innych przeglądarkach może być ograniczona.

Być może trzeba włączyć lub „odkrywanie” zakładek / ulubionych toolbar w przeglądarce. Niektóre przeglądarki nie ma ona domyślnie włączona.

Dodatkowo, jeśli masz problemy z uzyskiwanie wtyczki do pracy, wtedy można spróbować inicjując „prywatny” sesję przeglądarki przed użyciem go. Proszę zobaczyć odpowiadający Firefox & Chrome dokumentacja Instrukcje dotyczące sposobu osiągnięcia tego celu.

Aby korzystać z bookmarklet, przejdź do strony Youtube wideo / audio, kliknij bookmarklet w Twojej przeglądarce zakładek / ulubionych pasku narzędzi, aby uruchomić wtyczkę, wybierz typ pliku, a następnie naciśnij przycisk „GO!” przycisk. Nowa karta zostanie otwarta w przeglądarce, gdzie wideo / audio zostaną automatycznie przeliczone na naszej stronie!

Supported Portals YouTube, SoundCloud, Vimeo, Facebook,
and more !!
File Editor Cut files to any length, add metadata, and insert MP3 cover art.
Cloud Support Save your files directly to the Dropbox or OneDrive Cloud.
Mobile Support Support for iOS, Windows Phone and Android devices.