Nasıl youtube video dönüştürmek için?

  • 1. Adım: gidin Youtube.com. Ara ve dönüştürmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalamak
  • 2. Adım: dönüştürme kutusuna Kopyalanan URL'yi yapıştırın
  • Adım 3: indirmek isteyen bir biçim görüntü / ses seçin ve "dönüştürme" butonuna tıklayın.
  • Adım 4: Kaydet Mobil / Dizüstü ses ve zevk video /.

Özellikleri

• Ücretsiz, Sınırsız, yüksek hızlı dönüştürme

• Dönüştürme, Kes, Ekle meta, Ekle kapak resmi

• doğrudan dosyaları Buluta Kaydet

• Kayıt gerekli

• Tüm cihazları ve tüm formatları Destek


yt2mp3converter.com - En iyi Online Youtube Dönüştürücü

Gerçekten müzik, sesli kitap, Youtube üzerinde eğitim videoları dinlemek için aşık olurlar. Sonra ben pişirme veya seyahat ediyorum ederken, iş yerinde daha sonra çevrimdışı dinlemek için mp3 dosyaları gibi bu youtube müzikler kaydetmek istiyorum. Ama ben videoda olmadan benim parçaları dinleyebilirsiniz acaba?

teknoloji hakkında benim bazı bilgiyle, mp3 youtube VIDES dönüştürmek için bir araç yaratmak için bir yol bulmak. Ve bugün, hepiniz için bu aracı paylaşmak istiyorum. Ben bu aracı adlandırır Yt2mp3converter, ücretsiz Youtube Mp3 Converter. Bu yüksek kalite ile mp3 formatında Youtube video indirmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Biz gibi tüm biçimlere dönüştürmek youtube video desteklenen: Bizimle vb MP4, M4V, 3GP, WKV, MP3, WEBM, kolayca ses formatında Youtube videoları bedava binlerce yararlanabilirler.


Sıkça Sorulan Sorular

Bizim adının bakmak endişelenmeyin.yt2mp3converter.com - Youtube Converter dönüştürme youtube video odaklanmak. Bunun yanı sıra, biz de saniyeler içinde Dailymotion, Facebook, Twitter ve diğer popüler video sitelerinden videoları dönüştürmek için destekler. Aracımız 10'dan fazla online video siteleri ile de uyumludur.! Bunun için cep / dizüstü düz teslim eden müzik çevirici ve indirme yüksek kaliteli parçalar halinde favori videoları URL'sini yapıştırın.

Bu kullandığınız OS ve Tarayıcı bağlıdır, ancak genellikle tüm videolar altında kaydedilir "Downloads" Windows ve Mac üzerinde klasör. Ayrıca indirme geçmişini görmek için lütfen tarayıcınızda CTRL + J tuşlarına basabilirsiniz. Cep üzerinde, müzik çalarda bulabilirsiniz.
Evet yaparız. Bu eklenti bir yer işareti olduğunu. Bir favori uygulaması tarayıcı imi içinde depolanan küçük bir programdır, tüm tarayıcılarla çalışır: Chorme, Firefox, Safari, Opera, vb ziyareti ile sadece tek bir tıklama ile favori YouTube videoları dönüştürebilirsiniz: https://yt2mp3converter.com/#Plugin
İlk soru için, cevabı evet. aracı Out% 100 ücretsiz ve her zaman özgür olacağım. İkinci soruya Hakkında, bu biz çok sorulan soru da internet üzerinden tüm yüzüyor biridir. Kısa cevap evet. Youtube Converter çok güvenli bir araç, hiçbir virüs, çevrimiçi ve çevrimdışı Onları kurtaracağız youtube video dönüştürmek için hiçbir zararlı yazılım bu yüzden biz, youtube doğrudan ses olsun.
yt2mp3converter.com bunları indirmiş kopyalarını tutmayız yanı sıra video / ses saklamaz. Tüm videolar / müzikler youtube sunucularında barındırılmaktadır. Ayrıca, böylece Youtube Dönüştürücü tamamen anonim kullanarak hale kullanıcılarımızın indirme tarihlerini takip etmeyiz.
yt2mp3converter.com Eğer cihaz ve ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok seçenek var ve bu yüzden birçok biçimlere youtube video dönüştürme desteği. neye ihtiyacınız dosya biçimi bilmiyorsanız, biz çok ses dosyası için Video için mp4 formatını ve MP3 formatını önerilir. Onlar dünyanın en popüler biçimidir, son derece herhangi bir cihaz üzerinde kalite ve iş kaybetmeden sıkıştırılmış. MP3 her zaman ve seçenekleri için en çok kullanılan ses formatıdır. Onun avantajı mp3 sorunsuz tüm cihazlarla kullanılabilen olmasıdır. video için mp4 formatı ile aynı.
Bizim "Youtube Mp3 Converter" saat, gün ya da başkaları başına herhangi sınırları yoktur. Dilediğiniz kadar YT videoları dönüştürebilirsiniz.
Evet! Bizim dönüştürücü mükemmel cep telefonları (Android / iOS) üzerinde iyi çalışır. Hepiniz isimli youtube video URL'sini kopyalayıp K-dönüştürme gitmek gerekir. Biz gerisini halleder.
Henüz değil! Bu özellik yakın gelecekte güncellenecektir.

Tarayıcı Eklenti

Bu eklenti bir yer işareti olduğunu. Bir favori uygulaması tarayıcı imi içinde depolanan küçücük program olduğunu ve genellikle tarayıcınızın yer imleri bir düğmeye tıklayarak yürütüldüğünde / sık araç çubuğu. Eğer işaretcikler bilmiyorsanız, karşılık gelen belgelere bakın Firefox & Chrome browsers.

imleyicisini yüklemek için tarayıcınızın yer imleri / sık araç çubuğu için bu metin bölümüne sürükleyerek:  Convert Video!

favori uygulaması Firefox ve Chrome'un son sürümlerinde test edilmiştir. O da diğer tarayıcılarda çalışabilir. Bu eklenti ağır diğer tarayıcılarda test ve dolayısıyla sınırlı olabilir diğer tarayıcılarda desteklemek edilmemiştir söyledi.

Etkinleştirebilir veya "gösterme" imleri / sık tarayıcınızda araç çubuğu gerekebilir. Bazı tarayıcılar bu varsayılan olarak etkin yok.

Eğer iş için eklenti alma konusunda sorun yaşıyorsanız, ayrıca, o zaman kullanmadan önce ilk olarak bir "özel" tarayıcı oturumunu başlatmak deneyebilirsiniz. İlgili bakınız Firefox & Chrome Bunu başarmak için nasıl talimatlar için dokümantasyon.

Kullanım Bookmarklet için, Youtube video / ses sayfasına gezinme, tarayıcınızın yer imleri yer işareti uygulamasını tıklamanız / sık basın, eklentiyi başlatmaya bir dosya türünü seçin ve araç çubuğu "Git!" buton. Yeni bir sekme video / ses sitemizde otomatik olarak çevrilecektir tarayıcınızda açacak!

Supported Portals YouTube, SoundCloud, Vimeo, Facebook,
and more !!
File Editor Cut files to any length, add metadata, and insert MP3 cover art.
Cloud Support Save your files directly to the Dropbox or OneDrive Cloud.
Mobile Support Support for iOS, Windows Phone and Android devices.